Načítání...
MENU

ERA Home

Napište nám erahome@era-reality.cz
Zavolejte nám +420 608 358 249
Dolní Valy 4412/15 Hodonín
WWW / URL
facebook ---

Prodej vaší nemovitosti je jednou z největších finančních operací ve vašem životě, které jste kdy udělali, takže je pochopitelné, že se chcete ujistit, že za svou nemovitost dostanete adekvátní cenu, když ji budete chtít prodat. Váš realitní makléř musí vzít v úvahu řadu faktorů, než vám předloží názor na správnou prodejní cenu vaší nemovitosti.

Váš realitní makléř musí zohlednit současnou tržní situace na trhu, která se často mění, stejně jako zohlednit veškeré rekonstrukce a modernizace, které jste provedli ve vaší nemovitosti.

Emoce se nepočítají. Pokud má vaše nemovitost speciální vybavení, které má hodně osobní význam pro vás, nepředpokládejte, že toto zvýší prodejní cenu.  Vždy záleží na tom, co je cenné pro kupujícího.

Obraťte se na nás, disponujeme mnoha informacemi z realitního trhu a rádi vám zdarma zpracujeme Srovnávací tržní analýzu, která napoví, jaká je hodnota vaší nemovitosti.  Správně stanovená cena pomůže efektivněji prodat vaši nemovitost na realitním trhu za výrazně kratší dobu a za co možná nejvyšší cenu. Oceňování nemovitostí je to, co děláme každý den a jsme v této oblasti odborníky

Poučení spotřebitele
Informace o zpracování osobních údajů - Zájemce
Informace o zpracování osobních údajů - Klient

Makléři ERA Home

Nemovitosti makléřů ERA Home

Výběr realizovaných nemovitostí kanceláře ERA Home

ERA - Reality | Podkladové foto Prodej komerčního objektu 3283m2
  • Zrealizováno

Prodej komerčního objektu 3283m2

45 000 000 CZK
ERA - Reality | Podkladové foto Foto nemovitosti není k dispozici
  • Zrealizováno

Pronájem komerčního/skladového prostoru- celkem 5859m2