Načítání...
MENU

Prodej pozemku u Sečské přehrady

Pozemek je situovaný v chatové zástavbě v klidné lokalitě u Sečské přehrady. Jedná se o pozemek určený k rekreačním účelům s možností výstavby chatky dle pokynů stavebního úřadu. Půdorysný rozměr je limitován 40m2. V dosahu je elektřina a vodovodní řad obce Seč. Na pozemku je studna s užitkovou vodou vhodnou na zalévání. Součástí prodeje je i podíl na přístupové komunikaci. Pozemek není oplocen, ale je možnost vysazení živého plotu či stromků. V kolonii není povoleno řešit jiné oplocení. Velmi atraktivní lokalita v těsné blízkosti vodní nádrže Seč, přes sezónu je v kolonii otevřeno občerstvení s plným sortimentem potravin a dalšího zboží, v blízkosti je též restaurace VIS s celoročním provozem, též tenisové kurty a cca 30m od pozemku autobusová zastávka směr Chotěboř, Chrudim a Pardubice.

Dovolujeme si Vám tímto nabídnout možnost pronájmu pozemku o výměře 110 m2 na klidném a bezpečném místě v obci Nehvizdy. Součástí pronájmu je také garáž o výměře cca 20 m2. Garáž je možné využít jako dílnu pro opravu aut, na což je nyní garáž uzpůsobena, či pro účely skladování nebo pro parkování vozu či motocyklu. Do garáže je přivedená elektřina, je možný přívod vody ze studny, která se nachází na pozemku.

Volné ihned.

Provize RK činí 5.000,- Kč + DPH.

V případě zájmu o více informací volejte prosím realitní kancelář.

Nabízím k prodeji 2788m2 oploceného komerčního pozemku, vedeného, jako ostatní plocha, manipulační plocha. Plocha je určena ke komerčním účelům, využitelnost dle platného územního plánu zejména pro lehkou výrobu, skladovaní, atd.. Možnost napojení na NN. Parcela v okrajové části Hodonic. Pro více info., volejte makléři.

Dobrý den,
v zastoupení majitele Vám zprostředkujeme prodej pozemku č.p. 428 o výměře 15 713 m² v obci Měšice, pouhých 10 km od pražských Letňan. Pozemek je v tuto chvíli veden jako orná půda. Nyní je pozemek vhodný jako investice do budoucna a to hlavně díky skvělému strategickému umístění, kde parcela navazuje přímo na zástavbu rodinných domů. Inženýrské sítě jsou na okraji pozemku. Na pozemek je přístup z obecní komunikace.
V případě zájmu mě prosím neváhejte kontaktovat a domluvte si nezávaznou prohlídku nemovitosti.

K pronájmu 2788m2 volné oplocené nezpevněné plochy ke komerčním účelům, jako je skladovaní, parkování atd.. Parcela v okrajové části Hodonic. Pro více info., volejte makléři.

Nabízíme příležitost ke koupi pozemku na adrese Chebská 38/5 v Karlových Varech – Dvorech. Pozemek má rozlohu 68m2 a přímo sousedí s bytovým domem čp 38. Vjezd do oploceného prostoru branou. Vhodné například k parkování. Pro více informací kontaktujte RK.

Prodej pozemku Havraníky, podíl 902/7300

Nabízíme vám k prodeji parkovací místo v Čechově ulici, v Chomutově. Na parkovišti se nachází celkem 20 parkovacích míst. Cena za jedno místo je 220.000,- Kč bez DPH. Celková rozloha parkoviště je cca 750 m2. V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře.

Nabízíme ke koupi pozemky o celkové rozloze 19 946 m2 v části obce Žandov u Chlumce. Z toho 10 179 m2 trvalý travní porost, ZPF, a 9 767 m2 lesní pozemek, pozemek určený k plnění funkcí lesa. Příjezd k pozemkům po veřejné zpevněné komunikaci, v zimě udržované, případně pěší pod viaduktem od posledního domu v Žandově. V blízkosti bývalého penzionu. Do celku nepatří koryto vodního toku. Bližší informace rádi podáme. V současné době jsou pozemky volně přístupné. V případě zájmu doporučujeme ověřit si osobně skutečný právní i faktický stav pozemků prohlídkou a ověřením způsobilosti k realizaci záměrů zájemce – tedy na příslušných úřadech. Zprostředkovatel ani prodávající nemohou ručit za vhodnost pozemků k libovolnému účelu.

V obci Podolí u Brna nabízíme k prodeji pozemek na hranici stávající bytové zástavby. Mírně svažitý pozemek o ploše 2.900 m2 se nachází v klidném místě bez provozu, při změně územního plánu vhodný pro budoucí výstavbu, jako investice. Velmi dobrá dostupnost, během dvou minut dosah na D1, 3 minuty do městrké části Brna – Líšně. Cena celé plochy pozemků je 570.000,- + provize RK. Pro bližší informace či sjednání schůzky volejte makléři.