Načítání...
MENU

V Horních Věstonicích prodej vinice o rozloze 5154m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji vinici pod Pálavou ve vinařské obci Horní Věstonice. Jedná se o vinařskou obec v Mikulovské vinařské podoblasti, viniční trať Pod Martinkou. Na pozemku o rozloze 5.154m2 je vysazeno cca. 1.400ks vinné révy odrůdy Ryzlink vlašský, šíře mezi řádky 3m. Na vinici je istalována kapénková závlaha, možnost jejího odkoupení od předešlého nájemce. Stáří vinice je 19 let a je ve velmi dobré produkční kondici, která může být i v budoucnu zárukou pravidelné a kvalitní sklizně. Foto autentické z února t.r..
Pro více informací volejte makléře.

Vážení vinaři. Nabízíme Vám dvě vinice v žádané lokalitě Velké Bílovice viniční trať Na širokých a Nové hory. 0,92 ha pečlivě udržovaného vinohradu osázeného odrůdou Cabernet Souvignon, západní orientace, mírný svah a 0,39 ha odrůdou Veltlínské zelené, jihozápadní orientace také v mírném svahu. Šíře mezi řádky je 2,1 m, betonové sloupky. Vedení drátěnky střední, zinkované v dobrém stavu. Příjezd je možný z obecní komunikace. Prostory kolem vinohradu jsou dostatečné pro pohodlné otáčení zemědělské techniky. To jak v čele, tak na konci řádků.

Vinice dávala po celou dobu vysoký stabilní výnos. I nyní je o keře pečováno a na nového majitele čeká až zimní řez. Neváhejte a využijte mimořádné cenové nabídky!

Prodej investičního pozemku 15095m2 v Málkově u Suchomast
Realitní kancelář ERA ONE BEROUN nabízí k prodeji investiční pozemky o celkové výměře 15095m2 nacházející se v klidné a atraktivní lokalitě v Málkově u Suchomast, která se má v budoucnu stát pokračováním zastavitelné okrajové oblasti obce Málkov.
K prodeji jsou dva pozemky:
pozemek o výměře 10011m2 využívaný pro chov koní
pozemek o výměře 5084m2 který je oplocený a využívaný jako ovocný sad

Pozemky jsou rovinaté s pěkným výhledem na obec a okolní zeleň. Inženýrské sítě (elektřina, vodovod) jsou v dosahu v obci. V obci není kanalizace a plyn.

Dopravní dostupnost:
Málkov – exit D5 (Zdice) 8km/11 minut
Málkov – Praha Zličín 34km/31 minut

Zajistíme pro Vás výhodné financování Vašeho záměru.

Pro více informací a možnost prohlídky kontaktujte makléře nebo vyplňte formulář níže.

Když procházíte mezi vinicemi kolem Blatnice pod Svatým Antonínkem, narazíte na pestrou směsici odrůd, stáří a kvality keřů vinné révy. A je radost, když se nabízí k prodeji zrovna ty, u kterých je na první pohled poznat maximální péče hospodáře. Projděte se nyní textem „mezi řádky“…
___Prvních devět řádků běží ve viniční trati Rybníčky a jsou osázené 1850 keři odrůdy Rulandské modré. Vysazeny byly v roce 2005 a nyní jsou ve vynikající kondici. Vysoká cukernatost při každé sklizni je garantem minimálně pozdních sběrů. Kvalita je jednoznačně předřazena kvantitě. Drátěnka je vedena na betonových sloupcích. Šíře mezi řádky 1,9 m. Celková plocha parcely je 3252 m2. Svažitost střední, orientace jihojihozápad s celodenním perfektním oslunění svahu bez rizika promrzání. Přístup s technikou je po obecní betonové komunikaci.
___Další řádky jsou ve viniční trati Kamenice, situované těsně pod poutním místem Svatý Antonínek. Ikonické místo s rozhledem do překrásné krajiny Slovácka. Výsadba keřů Sauvignonu proběhla v roce 2003. jejich počet je 1250 na ploše 2058 m2. A stejně jako u předchozí trati, ani zde není žádný propad v jejich počtu. Vedení drátěnky na betonových sloupcích je střední a prostor mezi řádky je rovněž 1,9 m. Svažitost střední s jihozápadní orientací. I u této trati je každoročně dosahována špičková kvalita hroznů při sklizni. Přístup s technikou je po částečně zpevněné obecní komunikaci.
___Vinice určitě stojí za vaši pozornost. Jsou v optimální produkční fázi a budou ještě velmi dlouho dávat ze sebe to nejlepší.
Pozor! Budoucí majitel si nekoupí jen „práci“, ale také překrásné místo které nabíjí svojí energií.

Vážení milovníci vína a krajiny jižní Moravy. Nabízíme Vám vinici na překrásném místě ve svazích nad obcí Kobylí a doslova kousek od Vrbice. Jedná se o 9201 m2 pečlivě udržovaného vinohradu se zastoupením odrůd: 2000 hlav Zweigeltrebe, 1000 hlav Dornfelder, 500 hlav Chardonnay a 1000 hlav Rulandské modré. Vinohrad byl založen roku 2004.
Šíře mezi řádky je 2,6 m sloupky plastové, vedení drátěnky střední s bužírkou. Každá hlava vinné révy má roksorovou podporu. Vinice je také opatřena kabeláží pro sezónní napojení akustického systému na plašení špačků. Celý areál vinic je oplocený zdvojeným kvalitním pletivem, pro zabránění přístupu vysoké zvěře.
Příjezd je po zpevněné komunikaci až k uzamykatelné bráně. Prostory kolem vinohradu jsou dostatečné pro pohodlné otáčení zemědělské techniky. Vinice je ve velmi mírném svahu, perfektně osluněná, bez rizika promrzání. Půda je vysoce bonitní BPEJ 0.01.10 a 0.08.10 – černozem!
Jak už bylo zmíněno v úvodu, vinice je situována ve svazích nad Kobylí a je od ní překrásný výhled do krajiny. Podél vinice vede značená turistická cesta, směrem do Vrbice, vzdálené jen 500 m, která je jarních, letních a podzimních měsících velmi frekventovaná. 300 m od vinice je také architektonicky zajímavá a hojně navštěvovaná rozhledna Kobylí vrch. Budoucímu majiteli se tak nabízí využít potenciál polohy pro další podnikatelské aktivity spojené s turistickým ruchem, např. mobilní vzorkovna vlastní produkce, degustační stánek apod.
A pokud vás turisté nezajímají, bude jistě pro vás odměnou krom vykonané práce, také nádherný pohled na kulturní krajinu jižní Moravy. Neváhejte, takových vinic není v regionu mnoho!

Kam se ze Stolové hory, která se vypíná nad vyhledávanou vinařskou obcí Klentnice podíváš, kolem dokola samé vinice.

___Nabízím k prodeji jednu z nich, vinici ve vyhledávané lokalitě pod Kočičím kamenem, přímo na hranici Chráněné krajinné oblasti Pálava, ve viniční trati Bavory. Jedná se o prodej 11/16 (69%) pozemku o velikosti 13.937 m2, na kterém bylo v roce 2004 vysázeno celkem cca 4.500 keřů odrůdy Tramín červený.
___Spon v registraci byl původně 4.200 keřů na 1 ha. Vzhledem k tomu, že předchozí vlastníci se o vinohrad příliš nestarali, poslední registrace v UKZUZ v květnu 2020 uvádí již jen 2.577 keřů. Vzhledem k neshodám současných vlastníků a na jejich žádost, byla registrace v dubnu 2021 zrušena. Dále proběhla valná hromada, kde byl většinový vlastník ustanoven všemi právy, tzn. pronájmem, prodejem, péčí o vinohrad apod. Nový vlastník, který zakoupí nabízenou 11/16 pozemku, si tak může okamžitě požádat o novou registraci a z pozice většinového vlastníka rozhodnout o dalším vývoji vinice.
___Aktuálně je vinohrad (17 let starý, 100 % Tramín červený) v průměrném stavu, byly zanedbány podzimní i jarní práce a plocha mezi řádky je zarostlá vysokou trávou. Drátěnka i sloupky jsou však celkem v pořádku a je potřeba řešit dosazení cca 1/3 plochy a také registraci. Vinice je velmi dobře dostupná ze tří příjezdových komunikací.
___Okolní, řádně obdělávané vinice, vykazují vysokou výnosnost, hrozny jsou kvalitní, cukernatost při sklizni na této trati dosahuje obvykle hodnot 25°, tedy pozdní sběr, či výběr z hroznů.
___Pokud Vás zajímá koupit tuto vinici v excelentním terroiru, ozvěte co nejdříve, v případě rychlé koupě si můžete letošní úrodu již sklidit sám.

Nabízíme k prodeji udržovanou vinici v katastru obce Velké Pavlovice s výměrou 3436 m2 ve viniční trati Nadzahrady. Horní část je přístupná z polní cesty, spodní část pak končí u asfaltové cyklostezky. Struktura odrůd, Cabernet Moravia, Drnfelder, Frankovka. Stáří vinice je 20 let. Orientace vinohradu západní svah. Sousední pozemky jsou rovněž dobře udržované.

Nabízíme k prodeji udržovanou vinici v katastru obce Velké Pavlovice s výměrou 3436 m2 ve viniční trati Nadzahrady. Horní část je přístupná z polní cesty, spodní část pak končí u asfaltové cyklostezky. Struktura odrůd, Cabernet Moravia, Drnfelder, Frankovka. Stáří vinice je 20 let. Orientace vinohradu západní svah. Sousední pozemky jsou rovněž dobře udržované.