Načítání...
MENU

Prodej komerčního pozemku s ÚR na skladovací halu, 2517 m2, Sulkov

Nabízíme ke koupi stavební pozemek ke komerčnímu využití o výměře 2.517 m2 s platným územním rozhodnutím na stavbu skladovací haly o zastavěné ploše 377 m2 v obci Sulkov, která leží přímo u exitu č. 89 dálnice D5. Pozemek je napojený na elektřinu, dále je možné připojit veškeré inženýrské sítě, které jsou na hranici pozemku nebo v její těsné blízkosti (obecní vodovod, kanalizace, plyn, Cetin). Dle platného územního plánu je pozemek určený pro lehkou výrobu a skladování. Maximální zastavitelnost je 60% z plochy pozemku, min. podíl zeleně 10%, max. výška zástavby je 2. NP, resp. 12 m výšky. Pozemek nabízí výbornou dopravní dostupnost. S vyřízením financování Vám rádi pomůžeme.

Prodej investičního pozemku 2043m2 v Berouně, Na Morákově
Realitní kancelář ERA ONE Brodan & Kutzendörfer nabízí k prodeji investiční oplocený pozemek o výměře 2043m2 nacházející se v klidné a atraktivní lokalitě v Berouně Na Morákově, která se má v budoucnu stát pokračováním zastavitelné okrajové oblasti Berouna.
Pozemek sestává ze dvou pozemků:
St. 2154 o výměře 40m2 – zastavěná plocha a nádvoří, dříve byla na pozemku jiná stavba bez čp./č.ev.
1337/2 o výměře 2003m2 – orná půda

Pozemek je mírně svažitý s pěkným výhledem na město a okolní zeleň. Inženýrské sítě jsou v dosahu pozemku, na pozemku je též zasypaná původní studna a je požádáno o elektro přípojku.
Rádi Vám poskytneme informace z územního plánu města Berouna o podmínkách stávajícího využití pozemku a výhledu na změnu územního plánu.
Zajistíme pro Vás výhodné financování Vašeho záměru.
Informaci o ceně Vám rádi sdělíme po vyplnění formuláře.

Vážení investoři,
nabízíme vám dva stavební pozemky každý o výměře až 2570 m2 určené pro výstavbu dvou bytových domů.
Jedná se o vyhledávanou lokalitu s nádherným výhledem, navazující na lesopark Kalvárie. V současnosti již částečně zastavěnou novými bytovými domy. ___Dle zpracované územní studie lze na nabízených parcelách stavět celkem dva bytové domy. Jeden bytový dům o 3 plných nadzemních podlažích + 1 ustupující. (24 bytů). Druhý bytový dům o 3 plných nadzemních podlažích (22 bytů). V územní studii je řešena dopravní obslužnost i parkování. K dispozici je také informační dokumentace se zakreslením stávajícího a budoucího vedení sítí – kanalizace, voda a elektřina.
Podrobnou dokumentaci Vám v případě zájmu zašleme emailem.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pozemek k prodeji u hlavní cesty – ulice Masarykova, Veselí nad Moravou. Trasa: Uherské Hradiště – Veselí nad Moravou – Strážnice – Hodonín. Pozemek se nachází na dobře situovaném místě, nedaleko centra. V územním plánu je pozemek určen k drobné výrobě a výrobním službám. Díky nedalekého hraničního přechodu na Slovensko, Rakousko je vhodnou nemovitostí s velkým potenciálem v budoucnu.
Inženýrské sítě v dosahu na okraji pozemku. V katastru je veden jako orná půda.
Celká rozloha pozemku k prodeji 11 818m2.
Cena v RK. Více informací u makléře.

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji soubor pozemků v lokalitě Veselí – Předměstí o celkové výměře 5050m2. Pozemky se nachází na okraji města u hlavní frekventované cesty směr Uherské Hradiště – Hodonín. Šířka pozemků cca. 33m.
V územním plánu města jsou pozemky vedeny jako „VD81“, plochy pro drobnou výrobu a služby.
V dosahu pozemku jsou hlavní sítě elektřina, veřejná spádová kanalizace a vodovod. Možnost dokoupení i sousedních pozemků o celkové rozloze 2542m2.
Cena a více info. u makléře.

V rámci insolvenčního řízení: https://isir.justice.cz/isir/ueu/evidence_upadcu_detail.do?id=AA99B12A5B9C0AEEE05333F21FACFEAB , inzerujeme společnosti AAAINSOLVENCE OK, v.o.s., prodej souboru pozemků v obci Černožice v katastrálním území Černožice nad Labem. Výměra pozemků 9381m2. Pozemky jsou územním plánem určeny ke komerční výstavbě a jsou zcela zastavitelné. Jedná se o pozemky p.č.:
182/4 orná půda 1 020m2,
182/5 orná půda 7 875m2
3 669/3 ostatní plocha, komunikace 344m2
4 669/4 ostatní plocha, komunikace 110m2
5 669/5 ostatní plocha, komunikace 32m2
Minimální cena dle pokynů zajištěných věřitelů 4.000.000,-Kč, zároveň IS upozorňuje, že bude prodáno nejvyšší nabídce. Nabídky zasílejte na mail: maly@insolvenceok.cz, nebo na adresu AAA Insolvence OK, Vranovská 1169/108, 61400 Brno, do 31.1.2022, nabídka musí obsahovat cenu. Vyhodnocení proběhne v únoru 2022, soutěžitelé mohou být přítomni, případné druhé kolo do 15.2.2022. Podání nabídky nezakládá insolvenčnímu správci závazek (povinnost) uzavřít smlouvu o prodeji. Insolvenční správce si vyhrazuje právo odmítnout všechny nabídky bez udání důvodu, jakož i měnit podmínky a pravidla nakládání s nabídkami. Zájemci, kteří předloží svou nabídku v souvislosti s touto inzercí, nemohou vůči správci uplatňovat jakékoliv nároky na náhradu škody, která by jim v případě event. odmítnutí všech nabídek vznikla. Pro podrobnější informace volejte insolvenčního správce Mgr.Ing. Ondřeje Malého, mob. 603235004.

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji komerční pozemk ve městě Hodonín o celkové výměře 8.500m2, vyjmuto z půdního fondu, s platným územním rozhodnutím pro výstavbu výrobní haly o velikosti 2000m2, přípojka elektřiny se smlouvou o připojení 3x200A, plynová přípojka a voda na hranici pozemku, kanalizace není, nutno vybudovat septik.

Komerční pozemek na obchodně výrobní služby a skladování, 13793m2, Černilov, okr. Hradec Králové, 3800m2 (26m x 145m) v územním plánu vedené jako stavební, bez problémový přístup na pozemek, viditelný z hlavní komunikace, výborná lokalita 2 km od Hradce Králové.