Načítání...
MENU

Prodej zemědělské usedlosti 3+kk, Kalenice, okres Strakonice

Nabízíme ke koupi zemědělskou usedlost o zastavěné ploše 640 m2 na pozemku o celkové výměře 3050m2, která se nachází v obci Kalenice. Zemědělská usedlost se nachází uprostřed trojúhelníku měst Strakonice, Horažďovice a Sušice, na hranici Jihočeského kraje, nedaleko známého hradu Rábí. Jedná se o statek klasického uzavřeného obdélníkové půdorysu. Soubor budov obepíná uzavřený prostorný dvůr. Statek je tvořen soustavou hospodářských budov – stáje, chlévy, stodoly aj. Dům je napojen na elektřinu, voda řešena vlastní studnou, kanalizace vlastní jímkou.
Statek je v současné době nevyužíván, připraven k rekonstrukci, dle představ nového majitele.
Nemovitost může být také zajímavou investiční příležitostí i pro podnikatelské záměry příbuzného charakteru spojené například s přestavbou na ubytovací kapacity pro agroturistiku. Obec Kalenice se nachází 8 km od Horažďovic a je obsluhována autobusovou dopravou. Podrobnější informace Vám poskytneme na prohlídce a s vyřízením financováním Vám rádi pomůžeme.

Dobrý den,
dovolte, abych Vám nabídla na prodej statek v Sánech na návsi.
Celý objekt je určen spíše k demolici. Ovšem lokalita této nemovitosti je úžasná, jste na návsi avšak je zde opravdu klid… Kousek za pozemkem teče řeka Cidlina, místo jako z pohádky. Dopravní dostupnost je velmi atraktivní, za deset minut jste v Poděbradech, za dvě minuty jste na sjezdu na dálnici a do půl hodiny jste v Praze..
Pro více informací, či prohlídku mě prosím kontaktujte, děkuji.

Nabízíme k prodeji nemovitost v podhůří Šumavy skládající se z samostatného rodinného domu o dispozici 2+k.k., zastavěná plocha 146 m2, stojícím na velkém pozemku o výměře 1812 m2 a pole ( nyní louka) za hospodářskou budovou o výměře 6 708 m2 v Jihočeském kraji, okres Strakonice, obec Zahorčice č.p. 36 ( cca 69 obyvatel), lokalita Hůrka o celková ploše 8 520 m². Nemovitost je situována na vyvýšeném okraji obce.
Popis domu:
Součástí domu je bytová jednotka v prvním nadzemním podlaží o dispozici 2+k.k. s kuchyní 12 m2, obývákem 31 m2, koupelnou 7 m2 a předsíní 6,6 m2. Bytová jednotka je po částečné revitalizaci, nové rozvody elektřiny, vody studené a teplé a topení, nový kotel a bojler, nové keramické podlahy v chodbě, kuchyni a koupelně. Nová koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a přípojkou na pračku. Kanalizace je řešena formou přepadové jímky. Dům je napojen na vodu ze společného vrtu společenství 10- ti chalup. Kanalizace je formou přepadové jímky. Vytápění domu je teplovodní kotlem na elektřinu, topné prvky jsou radiátory, ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. Elektrika 230V-400V. Bytová jednotku lze rozšířit o další místnost, která je započaté fázi příprav. Zdivo obytné části domu je odizolováno a odvětráno. Rozlehlá půda nabízí možnost vybudování obytného patra
Parkování je na pozemku.
Popis hospodářských budov nádvoří a zahrad:
Chlívy a sklepy 71 m2 s nádvořím 38 m2. Stodola 153 m2, dřevník 43 m2, garáž 81 m2 s nádvořím 389 m2. Vše je jsou v původním stavu. Nádvoří před domem a hospodářskými budovami má smíšený povrch z trávnatého porostu a kamenů.
Zahrada pod domem parcela 18/1, výměra 411m2, travnatá plocha a ovocné stromy a záhony. Zahrada vedle domu 18/2 výměra 431 m2, travnatá plocha a ovocné stromy. Pole za průjezdnou garáží má výměru 6 708 m2.
Vedle klasického využití k bydlení a rekreaci má nemovitost velký potenciál i jako místo pro vybudování farmy s různým zaměřením.
Krásné přírodní prostředí v nadmořské výšce 603 m n. m. v údolí pod Mladotickým vrchem ( 703 m n. m.) vyzývá ik odpočinkovým a sportovní aktivitám (kolo, pěší turistika, houbaření, zimní sporty).
Obec je vzdálena 12 km od Strakonic, 8,5 km od Volyně.
Nákup je možné financovat hypotečním úvěrem.

Prodej původní zemědělské usedlosti na pozemku o celkové výměře 1326 m2, v obci Suchá u Nechanic. Nemovitost je v původním, udržovaném stavu, nenarušena modernizací. Je napojena na obecní vodovod, s možností připojení na obecní kanalizaci a plyn (obojí na hranici pozemku). Obytnou část tvoří vstupní chodba, 3 místnosti a kuchyně v přízemí domu, dále pak další 4 místnosti v 1. patře + prostorná půda. Vytápění zajišťují 2x kamna na tuhá paliva. Budova dále pokračuje prostornými stodolami, naproti se pak nachází původní chlévy + seník, čímž je na nádvoří zajištěno příjemné soukromí. Na pozemku se nachází vlastní kopaná studna s užitkovou vodou. K nemovitostem náleží též prostorná zatravněná zahrada o výměře 574 m2. Doporučujeme prohlídku.