Načítání...
MENU
Makléř
 • Bilinová Barbora Asistentka kanceláře, makléřka
 • Napište zprávu: barbora.bilinova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 602 337 228
 • Kancelář: ERA Inspirace
 • O MNĚ

  Dobrý den, jmenuji se Barbora Bilinová a jsem realitní makléřkou ERA Inspirace v Poděbradech v týmu Michala Pospíšila. Náš tým je vlastně taková rodina, kde si všichni věříme, pomáháme si, můžeme se jeden o druhého opřít a snažíme se neustále posouvat dál. Zakládám si na dobrých vztazích, empatii a důvěře.

  Nemovitosti mě vždy fascinovaly. Myslím, že každá má potenciál stát se pro někoho novým domovem a to mě na tom ohromně baví. Vím, že nepracuji pouze s nemovitým majetkem, ale mnohdy s celoživotními úspory pro vysněný domov, proto tuto práci beru velmi vážně. Snažím se vždy prodat nemovitost za co nejvyšší možnou reálnou tržní cenu v rozumné době, avšak mým cílem je, aby byly vždy všechny strany spokojené, jak při prodeji, tak i pronájmu.

  Motto, které mě provází životem: „Co chceš, aby jiní činili tobě, čiň ty jim a co nechceš, aby jiní činili tobě, nečiň jim.“

  Těším se na společné setkání, Barbora Bilinová Vaše makléřka pro Poděbrady a okolí.

Reference

Dobrý den, Chtěl bych se s Vámi podělit o profesionální přístup a poradenství paní makléřky Barbory Bilinové z ERA Reality. Při hledání podnájmu a následně při hledání vlastní nemovitosti v Poděbradech jsem se setkal s řadou velmi neprofesionálních makléřů. A musím říci, že paní Bilinová jednoznačně z této řady průměrných až podprůměrných makléřů vystupuje. Nutno podotknout, že s paní makléřkou jako jedinou proběhlo předání nemovitosti naprosto v pořádku a dle plné spokojenosti. Děkuji a přeji hezký den.

Michael Vašíček, Ředitel pobočky Československá obchodní banka, a.s.

Chtěli bychom tímto poděkovat skvělé realitní makléřce paní Báře Bilinové za její skvělý a především lidský přístup ke klientovi při hledání nového domova. Paní Bilinová je opravdu realitní makléřka na svém místě a jsme velmi rádi, že jsme při koupi svého prvního bytu mohli s paní Bilinovou spolupracovat. Pokud by jsme se rozhodli v budoucnosti nemovitost prodat, tak se na základě skvělých zkušeností budeme obracet opět na paní Bilinovou a pana Pospíšila. Koupě bytu není každodenní záležitostí a někdy ani jednoduchou, ale s paní Bilinovou a následně s panem Pospíšilem to byla opravdu jednoduchá záležitost bez zbytečného stresu. Ještě jednou paní Bilinové a panu Pospišilovi děkujeme za nový domov a opravdu úžasnou a bezchybnou spolupráci!

Nicola & Dominik

Pokud hledáte seriózní a tvrdě pracující realitní makléřku, která vyřeší vše od A až po Z co se týče pronájmu bytu, obraťte se na Barboru Bilinovou z ERA Reality. I přes nelehký úkol, najít vyhovujícího nájemníka, se zadařilo a se spokojeností na všech stranách to dopadlo lépe než jsem očekával. Chtěl bych tímto Barboře poděkovat za dobře odvedenou práci a v případě hledání nového nájemníka se na ní s radostí opět obrátím.

Zdeněk Rokos, Manažer prodejny Swarovski

Dobrý den, sl. Bilinová touto cestou bychom Vám chtěly poděkovat za velmi profesionální a ochotný přístup. Vše co jsme od Vás potřebovaly se díky Vám podařilo a to ještě s bonusem. Lidské chování a úsměv. Děkujeme.

Slavíková V.O

Dobrý den, pane Pospíšile, ráda bych touto cestou sdílela hodnocení na vaši skvělou kolegyni Báru Bilinovou. S Bárou jsme s manželem měli tu čest při prohlídce rodinneho domu k pronájmu v Pečkách. Již komunikace před setkáním profesionální. Osobně velmi sympatická, usměvavá s perfektní znalostí nemovitosti. Nezaskočil ji žádný náš dotaz či požadavek. Vše ukázáno, v klidu, žádný tlak na čas nebo rozmyšlenou. Je vidět, že Bára dělá svou práci srdcem. Děkujeme za milé setkání.

Pintířovi

Chtěla bych tímto poděkovat kanceláři ERA Inspirace, zvláště pak velmi milé paní Barboře Bilinové za skvělou spolupráci a vyjimečnou ochotu při našem jednání při prodeji nemovitostí.

MUDr.Dagmar Košařová

Dobrý den, se spoluprácí s paní Barborou Bilinová jsem vždy velice spokojena. Vždy našla kvalitního nájemce do mého bytu.

Jana Ryklová

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Barbora Bilinová)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí