Načítání...
MENU
Makléř
 • Bilinová Barbora Asistentka kanceláře, makléř
 • Napište zprávu: barbora.bilinova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 602 337 228
 • Kancelář: ERA Inspirace
 • O MNĚ

  Jmenuji se Barbora Bilinová a v oboru realit pracuji krátce, nicméně v týmu Michala Pospíšila získávám cenné rady, zkušenosti a proto mě tato práce velmi baví. Náš tým je vlastně taková malá rodina, kde si všichni věříme, pomáháme a můžeme se opřít jeden o druhého.

  Jelikož jsem na mateřské “dovolené“ mám trochu jiný systém práce. Mým úkolem je měnit Vaše sny o bydlení ve skutečnost, a tak se snažím vyhledat vysněnou nemovitost a obchod pak společně s mými kolegy zrealizovat.

  Vím, že nepracuji pouze s nemovitým majetkem, ale mnohdy s celoživotními úspory i vysněným domovem, proto tuto práci beru vážně, jakoby to byl můj vlastní domov.

  Budu ráda, když mi budete důvěřovat a společně Váš sen o bydlení uskutečníme.

  Motto, které mě provází životem: „ Co chceš, aby jiní činili tobě, čiň ty jim a co nechceš, aby jiní činili tobě, nečiň jim.“

  Barbora Bilinová
  Vaše makléřka pro Poděbrady a okolí

Reference

Dobrý den, Chtěl bych se s Vámi podělit o profesionální přístup a poradenství paní makléřky Barbory Bilinové z ERA Reality. Při hledání podnájmu a následně při hledání vlastní nemovitosti v Poděbradech jsem se setkal s řadou velmi neprofesionálních makléřů. A musím říci, že paní Bilinová jednoznačně z této řady průměrných až podprůměrných makléřů vystupuje. Nutno podotknout, že s paní makléřkou jako jedinou proběhlo předání nemovitosti naprosto v pořádku a dle plné spokojenosti. Děkuji a přeji hezký den.

Michael Vašíček, Ředitel pobočky Československá obchodní banka, a.s.

Chtěli bychom tímto poděkovat skvělé realitní makléřce paní Báře Bilinové za její skvělý a především lidský přístup ke klientovi při hledání nového domova. Paní Bilinová je opravdu realitní makléřka na svém místě a jsme velmi rádi, že jsme při koupi svého prvního bytu mohli s paní Bilinovou spolupracovat. Pokud by jsme se rozhodli v budoucnosti nemovitost prodat, tak se na základě skvělých zkušeností budeme obracet opět na paní Bilinovou a pana Pospíšila. Koupě bytu není každodenní záležitostí a někdy ani jednoduchou, ale s paní Bilinovou a následně s panem Pospíšilem to byla opravdu jednoduchá záležitost bez zbytečného stresu. Ještě jednou paní Bilinové a panu Pospišilovi děkujeme za nový domov a opravdu úžasnou a bezchybnou spolupráci!

Nicola & Dominik

Pokud hledáte seriózní a tvrdě pracující realitní makléřku, která vyřeší vše od A až po Z co se týče pronájmu bytu, obraťte se na Barboru Bilinovou z ERA Reality. I přes nelehký úkol, najít vyhovujícího nájemníka, se zadařilo a se spokojeností na všech stranách to dopadlo lépe než jsem očekával. Chtěl bych tímto Barboře poděkovat za dobře odvedenou práci a v případě hledání nového nájemníka se na ní s radostí opět obrátím.

Zdeněk Rokos, Manažer prodejny Swarovski

Dobrý den, sl. Bilinová touto cestou bychom Vám chtěly poděkovat za velmi profesionální a ochotný přístup. Vše co jsme od Vás potřebovaly se díky Vám podařilo a to ještě s bonusem. Lidské chování a úsměv. Děkujeme.

Slavíková V.O

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Barbora Bilinová)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí