Načítání...
MENU
Makléř
 • Bilinová Barbora Asistentka kanceláře, makléřka
 • Napište zprávu: barbora.bilinova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 602 337 228
 • Kancelář: ERA Inspirace
 • O MNĚ

  Dobrý den, jmenuji se Barbora Bilinová a jsem realitní makléřkou ERA Inspirace v Poděbradech v týmu Michala Pospíšila. Náš tým je vlastně taková rodina, kde si všichni věříme, pomáháme si, můžeme se jeden o druhého opřít a snažíme se neustále posouvat dál. Zakládám si na dobrých vztazích, empatii a důvěře.

  Nemovitosti mě vždy fascinovaly. Myslím, že každá má potenciál stát se pro někoho novým domovem a to mě na tom ohromně baví. Vím, že nepracuji pouze s nemovitým majetkem, ale mnohdy s celoživotními úspory pro vysněný domov, proto tuto práci beru velmi vážně. Snažím se vždy prodat nemovitost za co nejvyšší možnou reálnou tržní cenu v rozumné době, avšak mým cílem je, aby byly vždy všechny strany spokojené, jak při prodeji, tak i pronájmu.

  Motto, které mě provází životem: „Co chceš, aby jiní činili tobě, čiň ty jim a co nechceš, aby jiní činili tobě, nečiň jim.“

  Těším se na společné setkání, Barbora Bilinová Vaše makléřka pro Poděbrady a okolí.

Reference

Dobrý den, Chtěl bych se s Vámi podělit o profesionální přístup a poradenství paní makléřky Barbory Bilinové z ERA Reality. Při hledání podnájmu a následně při hledání vlastní nemovitosti v Poděbradech jsem se setkal s řadou velmi neprofesionálních makléřů. A musím říci, že paní Bilinová jednoznačně z této řady průměrných až podprůměrných makléřů vystupuje. Nutno podotknout, že s paní makléřkou jako jedinou proběhlo předání nemovitosti naprosto v pořádku a dle plné spokojenosti. Děkuji a přeji hezký den.

Michael Vašíček, Ředitel pobočky Československá obchodní banka, a.s.

Chtěli bychom tímto poděkovat skvělé realitní makléřce paní Báře Bilinové za její skvělý a především lidský přístup ke klientovi při hledání nového domova. Paní Bilinová je opravdu realitní makléřka na svém místě a jsme velmi rádi, že jsme při koupi svého prvního bytu mohli s paní Bilinovou spolupracovat. Pokud by jsme se rozhodli v budoucnosti nemovitost prodat, tak se na základě skvělých zkušeností budeme obracet opět na paní Bilinovou a pana Pospíšila. Koupě bytu není každodenní záležitostí a někdy ani jednoduchou, ale s paní Bilinovou a následně s panem Pospíšilem to byla opravdu jednoduchá záležitost bez zbytečného stresu. Ještě jednou paní Bilinové a panu Pospišilovi děkujeme za nový domov a opravdu úžasnou a bezchybnou spolupráci!

Nicola & Dominik

Pokud hledáte seriózní a tvrdě pracující realitní makléřku, která vyřeší vše od A až po Z co se týče pronájmu bytu, obraťte se na Barboru Bilinovou z ERA Reality. I přes nelehký úkol, najít vyhovujícího nájemníka, se zadařilo a se spokojeností na všech stranách to dopadlo lépe než jsem očekával. Chtěl bych tímto Barboře poděkovat za dobře odvedenou práci a v případě hledání nového nájemníka se na ní s radostí opět obrátím.

Zdeněk Rokos, Manažer prodejny Swarovski

Dobrý den, sl. Bilinová touto cestou bychom Vám chtěly poděkovat za velmi profesionální a ochotný přístup. Vše co jsme od Vás potřebovaly se díky Vám podařilo a to ještě s bonusem. Lidské chování a úsměv. Děkujeme.

Slavíková V.O

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Barbora Bilinová)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí