Načítání...
MENU
Makléř
 • Lia Lorenová Majitelka kanceláře/realitní makléřka
 • Napište zprávu: lia.lorenova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 608 579 836
 • Kancelář: ERA Grand
 • O MNĚ

  Dobrý den, jmenuji se Lia Lorenová a jsem majitelkou kanceláře ERA Grand, která je součástí sítě ERA Reality.
  Při své práci Vám mohu slíbit prodej za odpovídající cenu a v rozumné době. Vypracuji pro Vás analýzu reálné tržní ceny Vaší nemovitosti, poradím Vám, jak nemovitost připravit před prodejem, seznámím vás se všemi aspekty prodeje i pronájmu nemovitostí. K tomu všemu využiji své zkušenosti, odborné znalosti a v neposlední řadě výhody spojené se členstvím v mezinárodní síti ERA Reality.
  Realitní makléř by měl být, odborník s dokonalou znalostí trhu a orientací v něm a měl by to být především člověk, na kterého se s důvěrou obrátíte a bez obav mu svěříte do péče svůj cenný majetek. Vzájemná důvěra je základní předpoklad pro dobrou spolupráci. Takovým makléřem pro Vás chci být právě já.

Reference

Dobrý den, Vážený pane řediteli, musím, a velice ráda, vyzvednout makléřku slečnu Liu Lorenovou, která mi prodávala a prodala dům. Je velice profesionální, spolehlivá, nelituje svého času ani o víkendu. Je stále usměvavá a své profesi opravdu rozumí. Ráda pomůže, poradí a je úžasně komunikativní. Její vystupování je na velice vysoké úrovni. Protože kupuji byt, mám srovnání s jinými makléři z jiných realitních kanceláří. Jejich postoj a jednání se nedá ani přirovnat k profesionalitě sl. Lorenové. Všem budoucím klientům vřele doporučuji, aby se se svým prodejem či koupi s důvěrou obrátili právě na sl. Liu Lorenovou. Musím Vás ujistit, že nejen pro mne je sl. Lorenová makléřka roku. Jsem velice spokojena a mnohokrát ji děkuji.

Kubecová Helena

Vážení, před časem jsem Vám psala hodnocení na sl. Liu Lorenovou. Nemohu jinak než napsat znovu. Neumím tolikrát poděkovat za luxusně odvedenou práci sl. Lorenové. Jak jsem Vám již napsala, dům je prodán, ale její "spolupráce" samozřejmě pokračuje a sl. Lorenová dotahuje vše do úplného konce. Neustále mne informuje o dění na katastru atd. a sděluje mi fakta. Toto jsou pro mne velice potřebné informace, neboť kupuji byt a potřebuji komunikovat s prodávajícím a makléřkou z druhé strany. Musím podotknout, že se mi takových služeb, právě z druhé strany, nedostává. Jsem nadšená z jejího přístupu k práci, neboť jsem přesvědčena, že toto je již nad rámec jejich povinností. Znovu sděluji, že sl. Lia Lorenová je makléřka roku. Jsem velice spokojena, mnohokrát ji děkuji a sl. Lorenovou budu všem doporučovat.

Kubecová Helena

Byl jsem velmi spokojen s prací slečny Lorenové při prodeji mého bytu a pronájmu dalších 3 nemovitostí. Vždy bylo vše rychle vyřízeno a v pořádku, výborná komunikace i mimo pracovní dobu, vždy k dispozici, vše potřebné zařídila. Rozhodně doporučuji spolupráci.

Nikolaj Neverov

Môžem len odporučiť! Hľadať byt/dom/kancelárske priestory je v dnešnej dobe veľmi stresujúce. Pani Lia Lorenová je jedna z veľmi mála realitných agentov, v mojom prípade, jedina seriózna, spoľahlivá, ohľaduplná, úctivá, vzdelaná profesionálka ktorá k práci pristupuje a vykonáva ju s maximálnym nasadením 120%. V mojom prípade bohužiaľ hľadanie bytu prebiehalo v začiatočných fázach desivo. Mimo podvodníkov, ktorým sa v Prahe evidentne darí v tejto oblasti som mala bohužiaľ nespočetne veľa skúsenosti s realitnými agentmi, ktorí sa buď neozvali, neprenajali z dôvodu národnosti, statusu študenta, veku alebo preukázali neúctu voči mne v takom rozmedzí, že o byt o ktorý sme mali záujem sme radšej nechali tak. Diskriminácia, neúcta, usudzovanie etc sú dnešné vizitky realitných agentúr. Nie však Era Grand. Môžem s vlastnou zárukou odporučiť nakoľko pani Lia Lorenová vždy prijala môj hovor, bola úctivá, milá, k otázkam sa stavala a odpovedala profesionálne, vypočula obidve zmluvne strany pri podpisovaní zmluvy a zostava naďalej v kontakte v prípade akýchkoľvek dotazov, otázok etc. Vždy mám istotu, že sa mám na koho obrátiť popri majiteľovi nehnuteľnosti. Pani Lia Lorenová je profesionálka a svoju prácu vykonáva srdcom aj odbornosťou zároveň. Odporúčam 10/10!

Viviane Schima

Dobrý den všem. Chtěla bych vyzdvihnout paní Lorenovou – byla moc milá, příjemná, ochotná, reagovala na vše okamžitě a spolupráci s ní můžu jen doporučit. S bytečkem jsem moc spokojená.

Martina

Výborná komunikace, profesionalita a vstřícnost. Obrovská oddanost k práci a vždy připravená do detailu.

Tom Belanyi

I have had a great experience choosing ERA Grand, as the exklusive real estate agency for my apartments in Prague. I dealt with Lia Lorenova, who not only introduced quality long term tenants within a week from listing my units, she provided essential consulting to maximize the rent income and quality legal support for the rental agreements. Although I don’t live in the Czech Republic, I like that I can count on effective communication with Lia, full onsite support, and swift results.

Justina Ivan, owner

Dobrý den slečno Lorenová, Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za skvělou zkušenost s Vaši realitní kanceláří při pronajímání mého bytu. Díky perfektnímu servisu, který poskytujete, jsem přehodnotila svůj negativní pohled na RK. Máte profesionální vystupování a zároveň lidský přístup. Vše je perfektně zorganizované. Od nafocení bytu, přes jakékoliv realitní poradenství, až po předání klíčů novým nájemcům. Laik jako já ocení makléře, který má svými znalostmi co nabídnout. Doufám, že někdy v budoucnu bude další možnost využít Vaše služby.

Anna Kučerová

Jsme velmi spokojeni s prací slečny Lorenové. Profesionální přístup, ochota, vše na jedničku. Děkujeme!

Magdalena a Rade

Paní Lorenová je zaměřená na hledání řešení a dotažení obchodu. Klientovi nic nezatajuje. Velmi příjemné a solidní jednání. Vždy všude včas.

Tomáš

Slečna Lorenová přivedla 7-8 zájemcu na pronájem bytu a byt se pronajal do dvou dnů od nafocení. Byl jsem moc spokojený a mohu jen doporučit.

Sergey Gayevsky

Měla jsem tu čest být účastna jedné koupě bytu a Lia je opravdu velmi milá, ochotná a profesionální.

Yveta

Spolupráce s paní Lorenovou probíhala velmi hladce, ze začátku jsme komunikovali jen po telefonu, protože jsem byl mimo Prahu a i osobní setkání při předávání bytu bylo na profesionální úrovni. Mohu doporučit!

Viktor

Ještě jednou bych chtěla poděkovat paní makléřce Lie Lorenové za férové a velmi rychlé jednání při hledání nájemce. Děkuji!

Květa Sunarto

Moje zkušenost s paní Lorenovou byla velmi příjemná. Mám ráda, když se u lidí skloubí profesionalita a vstřícnost. Vše probíhalo bez problému a podle domluvy. Paní Lorenová se zaměřuje na krásné a kvalitní reality. Je to milá žena, která má svoji práci ráda a je to poznat. Určitě doporučuji!

Jana

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Lia Lorenová)

ERA - Reality | Podkladové foto Pronájem restaurace 200m2 s pivovarem
 • Aktivní

Pronájem restaurace 200m2 s pivovarem

50 000 CZK/Za měsíc

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto Zastoupení kupujicích při koupi bytu
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+kk

Zastoupení kupujicích při koupi bytu

29 383 CZK
ERA - Reality | Podkladové foto Hezké obchodní prostory k pronájmu v Radotíně
 • Zrealizováno

Hezké obchodní prostory k pronájmu v Radotíně

17 710 CZK/Za měsíc
ERA - Reality | Podkladové foto Vybavení restaurace
 • Zrealizováno

Vybavení restaurace

1 815 000 CZK
ERA - Reality | Podkladové foto Bistro k pronájmu Karlín
 • Zrealizováno

Bistro k pronájmu Karlín

35 000 CZK/Za měsíc
ERA - Reality | Podkladové foto Pronájem restaurace v Radotíně
 • Zrealizováno

Pronájem restaurace v Radotíně

29 260 CZK/Za měsíc
ERA - Reality | Podkladové foto Příjemný světlý 2+1 byt 47m2 na Břevnově
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 2+1

Příjemný světlý 2+1 byt 47m2 na Břevnově

12 000 CZK/Za měsíc