Načítání...
MENU
Makléř
 • Bc. Lorenová, MBA Lia Majitelka kanceláře/realitní makléřka
 • Napište zprávu: lia.lorenova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 608 579 836
 • Kancelář: ERA Grand
 • O MNĚ

  Dobrý den, jmenuji se Lia Lorenová a jsem majitelkou kanceláře ERA Grand, která je součástí sítě ERA Reality.
  Při své práci Vám mohu slíbit prodej za odpovídající cenu a v rozumné době. Vypracuji pro Vás analýzu reálné tržní ceny Vaší nemovitosti, poradím Vám, jak nemovitost připravit před prodejem, seznámím vás se všemi aspekty prodeje i pronájmu nemovitostí. K tomu všemu využiji své zkušenosti, odborné znalosti a v neposlední řadě výhody spojené se členstvím v mezinárodní síti ERA Reality.
  Realitní makléř by měl být, odborník s dokonalou znalostí trhu a orientací v něm a měl by to být především člověk, na kterého se s důvěrou obrátíte a bez obav mu svěříte do péče svůj cenný majetek. Vzájemná důvěra je základní předpoklad pro dobrou spolupráci. Takovým makléřem pro Vás chci být právě já.

Reference

Dobrý den, Vážený pane řediteli, musím, a velice ráda, vyzvednout makléřku slečnu Liu Lorenovou, která mi prodávala a prodala dům. Je velice profesionální, spolehlivá, nelituje svého času ani o víkendu. Je stále usměvavá a své profesi opravdu rozumí. Ráda pomůže, poradí a je úžasně komunikativní. Její vystupování je na velice vysoké úrovni. Protože kupuji byt, mám srovnání s jinými makléři z jiných realitních kanceláří. Jejich postoj a jednání se nedá ani přirovnat k profesionalitě sl. Lorenové. Všem budoucím klientům vřele doporučuji, aby se se svým prodejem či koupi s důvěrou obrátili právě na sl. Liu Lorenovou. Musím Vás ujistit, že nejen pro mne je sl. Lorenová makléřka roku. Jsem velice spokojena a mnohokrát ji děkuji.

Kubecová Helena

Vážení, před časem jsem Vám psala hodnocení na sl. Liu Lorenovou. Nemohu jinak než napsat znovu. Neumím tolikrát poděkovat za luxusně odvedenou práci sl. Lorenové. Jak jsem Vám již napsala, dům je prodán, ale její "spolupráce" samozřejmě pokračuje a sl. Lorenová dotahuje vše do úplného konce. Neustále mne informuje o dění na katastru atd. a sděluje mi fakta. Toto jsou pro mne velice potřebné informace, neboť kupuji byt a potřebuji komunikovat s prodávajícím a makléřkou z druhé strany. Musím podotknout, že se mi takových služeb, právě z druhé strany, nedostává. Jsem nadšená z jejího přístupu k práci, neboť jsem přesvědčena, že toto je již nad rámec jejich povinností. Znovu sděluji, že sl. Lia Lorenová je makléřka roku. Jsem velice spokojena, mnohokrát ji děkuji a sl. Lorenovou budu všem doporučovat.

Kubecová Helena

Byl jsem velmi spokojen s prací slečny Lorenové při prodeji mého bytu a pronájmu dalších 3 nemovitostí. Vždy bylo vše rychle vyřízeno a v pořádku, výborná komunikace i mimo pracovní dobu, vždy k dispozici, vše potřebné zařídila. Rozhodně doporučuji spolupráci.

Nikolaj Neverov

Môžem len odporučiť! Hľadať byt/dom/kancelárske priestory je v dnešnej dobe veľmi stresujúce. Pani Lia Lorenová je jedna z veľmi mála realitných agentov, v mojom prípade, jedina seriózna, spoľahlivá, ohľaduplná, úctivá, vzdelaná profesionálka ktorá k práci pristupuje a vykonáva ju s maximálnym nasadením 120%. V mojom prípade bohužiaľ hľadanie bytu prebiehalo v začiatočných fázach desivo. Mimo podvodníkov, ktorým sa v Prahe evidentne darí v tejto oblasti som mala bohužiaľ nespočetne veľa skúsenosti s realitnými agentmi, ktorí sa buď neozvali, neprenajali z dôvodu národnosti, statusu študenta, veku alebo preukázali neúctu voči mne v takom rozmedzí, že o byt o ktorý sme mali záujem sme radšej nechali tak. Diskriminácia, neúcta, usudzovanie etc sú dnešné vizitky realitných agentúr. Nie však Era Grand. Môžem s vlastnou zárukou odporučiť nakoľko pani Lia Lorenová vždy prijala môj hovor, bola úctivá, milá, k otázkam sa stavala a odpovedala profesionálne, vypočula obidve zmluvne strany pri podpisovaní zmluvy a zostava naďalej v kontakte v prípade akýchkoľvek dotazov, otázok etc. Vždy mám istotu, že sa mám na koho obrátiť popri majiteľovi nehnuteľnosti. Pani Lia Lorenová je profesionálka a svoju prácu vykonáva srdcom aj odbornosťou zároveň. Odporúčam 10/10!

Viviane Schima

Dobrý den všem. Chtěla bych vyzdvihnout paní Lorenovou – byla moc milá, příjemná, ochotná, reagovala na vše okamžitě a spolupráci s ní můžu jen doporučit. S bytečkem jsem moc spokojená.

Martina

Výborná komunikace, profesionalita a vstřícnost. Obrovská oddanost k práci a vždy připravená do detailu.

Tom Belanyi

I have had a great experience choosing ERA Grand, as the exklusive real estate agency for my apartments in Prague. I dealt with Lia Lorenova, who not only introduced quality long term tenants within a week from listing my units, she provided essential consulting to maximize the rent income and quality legal support for the rental agreements. Although I don’t live in the Czech Republic, I like that I can count on effective communication with Lia, full onsite support, and swift results.

Justina Ivan, owner

Dobrý den slečno Lorenová, Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za skvělou zkušenost s Vaši realitní kanceláří při pronajímání mého bytu. Díky perfektnímu servisu, který poskytujete, jsem přehodnotila svůj negativní pohled na RK. Máte profesionální vystupování a zároveň lidský přístup. Vše je perfektně zorganizované. Od nafocení bytu, přes jakékoliv realitní poradenství, až po předání klíčů novým nájemcům. Laik jako já ocení makléře, který má svými znalostmi co nabídnout. Doufám, že někdy v budoucnu bude další možnost využít Vaše služby.

Anna Kučerová

Jsme velmi spokojeni s prací slečny Lorenové. Profesionální přístup, ochota, vše na jedničku. Děkujeme!

Magdalena a Rade

Paní Lorenová je zaměřená na hledání řešení a dotažení obchodu. Klientovi nic nezatajuje. Velmi příjemné a solidní jednání. Vždy všude včas.

Tomáš

Slečna Lorenová přivedla 7-8 zájemcu na pronájem bytu a byt se pronajal do dvou dnů od nafocení. Byl jsem moc spokojený a mohu jen doporučit.

Sergey Gayevsky

Měla jsem tu čest být účastna jedné koupě bytu a Lia je opravdu velmi milá, ochotná a profesionální.

Yveta

Spolupráce s paní Lorenovou probíhala velmi hladce, ze začátku jsme komunikovali jen po telefonu, protože jsem byl mimo Prahu a i osobní setkání při předávání bytu bylo na profesionální úrovni. Mohu doporučit!

Viktor

Ještě jednou bych chtěla poděkovat paní makléřce Lie Lorenové za férové a velmi rychlé jednání při hledání nájemce. Děkuji!

Květa Sunarto

Moje zkušenost s paní Lorenovou byla velmi příjemná. Mám ráda, když se u lidí skloubí profesionalita a vstřícnost. Vše probíhalo bez problému a podle domluvy. Paní Lorenová se zaměřuje na krásné a kvalitní reality. Je to milá žena, která má svoji práci ráda a je to poznat. Určitě doporučuji!

Jana

Dobrý večer, chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš vysoce profesionální a současně lidský přístup při prodeji bytu. Byla jsem velice mile překvapena rychlým řešením vzniklých komplikací o které se postarali neseriózní kupující a hlavně Vaším nadstandartním pracovním nasazením se kterým jsem se ještě u realitních makléřů nesetkala. Velice ráda Vás doporučím. Ještě jednou děkuji za Vaši práci a jsem velice potěšena, že dokonce část Vašeho výdělku pomohla v podobě Vašeho daru, tam kde bylo třeba.

S pozdravem Pošmurná Pavlína

Veliké díky paní makléřce Lie Lorenové za pomoc při prodeji rodinného domu, je to prostě člověk na pravém místě, své práci rozumí, její profesionální vystupování, ochota, vyřizování a rychlost s jakou vše zvláda je prostě úžasné. Je neustále usměvavá, no prostě ve všech směrech úžasná. Vše proběhlo rychle a k plné spokojenosti všech zúčastněných. Doporučuji slečnu Liu všem zájemcům o prodej nebo pronájem bytu nebo domu. Ještě jednou veliké díky

Renata a Milan s rodinou😀

Jako čerstvý kupující bych tímto rád poděkoval slečně Lorenové za pomoc s nákupem nemovitosti. Slečna Lorenová mi zajistila kompletní servis při nákupu nemovitosti, počínaje důkladnou prohlídkou nemovitosti (a to i opakovanou), a konče kompletním zařízením veškerých administrativních úkonů spojených s převodem nemovitosti a pomohla i s výběrem způsobu financování koupě nemovitosti. Zejména bych, ale chtěl zdůraznit přístup slečny Lorenové. Vždy byla velmi vstřícná, přátelská a zároveň profesionální. Vždy veškeré mé požadavky a dotazy vyřešila okamžite a byla k dispozici i o víkendu! Dále vždy zajistila bezproblémové jednání s původními majiteli což bylo velmi ku prospěchu. Také velmi pozitivně vnímám i hlídaní termínů v celém procesu nákupu nemovitosti ze strany slečny Lorenové, což eliminovalo různé průtahy a zpoždění celého procesu. Pro koupi domu jsem si nemohl vybrat lepší realitní makléřku. V budoucnu pokud budu řešit nákup či prodej nemovitostí určitě se na slečnu Lorenovou obrátím. Slečnu Lorenovou doporučuji jako skvělou realitní makléřku se kterou je radost spolupracovat.

Spokojený kupující VM

S prací slečny Lorenové jsme byli nadmíru spokojeni. Při koupi nemovitosti nám vše perfektně vysvětlila a byla kdykoliv k dispozici pro další případné dotazy či připomínky. Prohlídky i veškerá jednání se nesly v přátelském duchu a příjemné atmosféře. Poradila nám se vším, co bylo potřeba zařídit před, při a zároveň i po koupi. Nadále byla slečna Lorenová ochotná pomoci a poradit i po samotném prodeji, kdy se po čase objevil drobný nedostatek na nemovitosti, i přesto, že to již nebyla její starost. Služby slečny Lorenové můžeme vřele doporučit jak prodávajícím, tak i kupujícím nemovitost.

Jan a Kristýna

Jsem naprosto spokojená s Vaší spoluprací. Vše proběhlo naprosto v pořádku a rychle! Velmi doporučuji realitní kancelář ERA a paní makléřku Liu Lorenovou. Děkuji

Žaneta J.

Nejlepší makléřka 🤍 gratuluji Lio, vím, že kdybych někdy řešila opět bydlení ,vždy se obrátím na Vás. Skvěle se mi s vámi spolupracovalo.

Andrea

Děkuji slečně Lorenové za pomoc s pronájmem mého bytu v Karlových Varech. Lia je spolehlivá, zodpovědná, dochvilná a velice příjemná. Našla mi seriozniho nájemce za 2 týdny. Ještě jednou děkuji a slečnu makléřku všem doporučuji.

Ljudmila N. Fico

Nedávno jsem na doporučení kontaktovala slečnu Lorenovou s tím, že jsem potřebovala pronajmout byt a popravdě jsem nestačila žasnout. Přijela v pátek, nafotila byt, prodiskutovaly jsme moje požadavky. V neděli mi volala, že už našla zájemce a v pondělí už jsme podepisovali smlouvu. Takovou rychlosti jsem byla opravdu překvapená. Slečna makléřka je profesionální, příjemná a přátelská a ve svém oboru se vyzná. Vřele doporučují a moc děkují 🙂

Julie B.

Velice si chválím spolupráci s realitní makléřkou p. Lorenovou. Byla vždy vstřícná, zájemce o byt vybírala dle mých požadavků a prohlídky se vždy snažila přizpůsobit oběma stranám. Mohu jen doporučit!

Klára Š.

Pokud realitku, tak ERA REALITY. Sháněla jsem v Praze pronájem pro mě a mou dceru. Nebylo to jednoduché, měly jsme jasnou představu. Pak se objevila nabídka od ERA REALITY, byl to přesně byt dle našich představ. Paní Lia Lorenová vše zařídila a do 48 hodin jsme bydlely. Děkujeme.

Katka Mžiková

Musím velmi poděkovat sl. Lorenové za její pomoc s pronájmem našeho bytu. Veškerá jednání byla velmi profesionální. Pokud budu v budoucnu potřebovat realitní služby, tak nebudu váhat a obrátím se na sl. Lorenovou. Byla jsem spokojená po všech stránkách na 100%.

Karolina Procházková

Slečno Lorenová, děkujeme za Vaši profesionální pomoc při koupi bytu i následně při pronájmu.Jednání s Vámi bylo velmi příjemné, vše jste měla připravené.Byli jsme velmi spokojeni.

Eva a Zdeněk

Paní Lorenovou můžu jen doporučit a to díky jejímu velice milému a vstřícnému jednání. Veškerá komunikace s ní proběhla rychle, efektivně a bez jakéhokoliv zádrhelu.

Kristýna Horáčková

Paní Lorenová, děkuji za Váš čas, vážím si toho. Byla jste velice profesionální, máme známé, kteří se budou stěhovat, dám Vám jejich kontakt až bude čas. I v Praze máme známé, lidé se stále stehují. Jsem ráda, že jsem Vás potkala. V ČR není mnoho opravdu profesionalních makléřu, Vy jste opravdu výjimka.

Simona

Paní Lorenová, jakmile budu hledat někdy nájemníka, rozhodně se na Vás obrátím. Jste člověk na správném místě a moc Vám děkuji za dosavadní spolupráci.

Lucie

Paní Lorenovou vřele doporučuji. Profesionální, vstřícná, milá. Prodej nemovitosti proběhl rychle, přesně podle očekávání.

Jana V.

Kupovala jsem byt přes paní makléřku Liu Lorenovou, mohu ji všem vřele doporučit. Je velmi vstřícná, obětavá a spolehlivá, jednat s ní, mi bylo potěšením.

Renata

S paní Lorenovou jsme navázali skvělou spolupráci a procesem nákupu bytu nás provedla na výbornou. Veškeré detaily se podařilo zařídit a komunikovat dopředu, takže ve finále jsme čekali jen na zápis na katastru, který proběhl bez problému a k naší spokojenosti.

M.M.

Na doporučení svého vnuka jsem pro prodej bytu zvolil kancelař ERA Grand a paní Lorenovou. Musím řící, že jsem byl velice spokojen, jak s jejími službami a hlavně s její ochotou a vstřícností. Prodej se uskutečnil velice brzy a výhodně. Ještě nám pomohla s energiemi, které jsou v této době velice problematické. Vřelý dík za vše a mnoho úspěchů v Vaší práci.

Josef Hrubý

Jsme více než spokojeni s pronájmem, který nám zprostředkovala slečna Lorenová. A to hlavně díky rychlému, vřelému a naprosto profesionálnímu přístupu. Člověk si ani nedokáže představit, že by šla takováto situace vyřešit tak rychle a hladce. V neposlední řadě veliký DÍK samotné slečně Lorenové, že se s námi ochotně domluvila i na neděli, přestože byla velice nachlazená. Určite mohu jen doporučit a děkujeme :)

Adéla H.

Slečna Lorenová je profesionál na svém místě - svoji práci odvádí bez chyby a svědomitě, zároveň ale neztrácí i velmi důležitou dávku lidskosti ve svém jednání. Bez váhání mohu tedy služby slečny Lorenové doporučit.

Barbora Lívancová

Lia Lorenová je úžasná a příjemná slečna a její pejsek je prostě boží! Je velmí pozorná a hodná! Je skutečným profesionálem ve svém oboru, pomohla nám vyřešit mnoho problémů a poradila! Díky ní jsme našli ten pravý domov! Doporučuji!

Natalia

ia Lorenová je vynikající odborník. Určitě pomůže s hledáním bydlení i v těch nejtěžších situacích, za což jsme velice vděční. Vnímavý a příjemný člověk, který vás nenechá o samotě s vašimi problémy. Transakci provede legálně a bez rizika pro vás a majitele bytu.

Kateryna Hryhorashenko

Využila jsem služeb Lii Lorenové, která mě rychle kontaktovala, odpověděla na všechny mé dotazy. Velmi příjemný a zodpovědný člověk. Doporučuji všem. S výsledkem jsme spokojeni.

Marina Lembei

Využili jsme služeb Lii Lorenové a jsme více než spokojení. Profesionál ve svém oboru a jednoduše příjemný člověk. Děkujeme.

Elizaveta Kolomoec

Jediný člověk v Praze, který nám adekvátně pomohl s hledáním bydlení! Velmi pozorná, zodpovědná a milá slečna. Byt jsme hledali témeř 2 měsíce, z toho makléři, agentury a lidé prostě pronajímající bydlení nebrali telefon, slibovali, že zavolají, neadekvátně uváděli datum a čas prohlídky ale ne v případě tohoto seznámení. Za prvé je makléřka s námi v kontaktu 24 hodin denně, za druhé odpověděla na poptávku a vše zkoordinovala během jednoho večera, schůzky a domluva včas, pomoc po Praze a mnoho dalšího - to považuji za servis na nejvyšší úrovni. Moc děkujeme, jsme rádi, že jsme Vás našli, nečekaně, v 8 hodin večer.

Maria Beda

Na prodej nemovitosti jsem dostal kontakt na slečnu Liu Lorenovou. Byl jsem velice spokojený ve všech směrech. Komunikace od začátku až do konce na profesionální úrovni. K žádnému problémů se neotáčí zády. Mohu všem pouze vřele doporučit. Ještě jednou moc děkuji.

Radim Erlebach

S pani Lorenovou mam tu nejlepší zkušenost a mohu ji jen doporučit. Pronajala muj byt a po cely proces jsem se mohla spolehnout na profesionalni,ferove a moc mile jednani. Vybrala najemniky dle mych predstav a pozadavku a s vyberem si dala peclivou praci. Tesim se s pani Lorenovou na pripadnou dalsi spolupraci.

Karolína Hasmanová

Velké díky paní makléřce Lorenové, pro nás pracovala na 200%. Profesionální servis od první prohlídky až po předání bytu. Já se nemusela opravdu o nic starat, vše zařídila pani Lorenová. V budoucnu je pani Lorenová jasná volba pro naše známé a kamarádi. Pokud tedy hledáte spolehlivou realitní makléřku tak pani Lorenovou rozhodně doporučuji. Děkuji ještě jednou za perfektní spolupráci, komunikaci a realitní servis na nejvyšším úrovni.

Evgenia Bohuslavska

Rychlé jednání, osobní přístup, snadná komunikace. Vyřešili jsme s paní Lorenovou pronájem bytu za pouhých 2 dny včetně podpisu nájemní smlouvy. Vřele doporučuji!

Anna Sazonova

Dekuji paní Lorenové za extrémně rychlý výběr nájemníků a profesionalitu. Její jazykové schopnosti určitě pomohly k urychlení a zjednodušení administrativy a komunikace obecně. Je velmi příjemná a pečlivá. Vím, že i v budoucnu se na ni budeme moct obrátit. Ještě jednu velké dík.

Karolína Jeřábková

Moc děkuji za pomoc s pronájmem bytu v krátkém čase a pro mě bez práce. Oceňuji lidský a zároveň profesionální přístup, který Lia má.

Michaela Hejnová

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Lia Lorenová, MBA)

ERA - Reality | Podkladové foto Pronájem kanceláře
 • Aktivní

Pronájem kanceláře

8 250 CZK/Za měsíc
ERA - Reality | Podkladové foto Pronájem kanceláře
 • Aktivní

Pronájem kanceláře

5 100 CZK/Za měsíc
ERA - Reality | Podkladové foto Pronájem kanceláře
 • Aktivní

Pronájem kanceláře

9 000 CZK/Za měsíc
ERA - Reality | Podkladové foto Restaurační prostory k pronájmu
 • Aktivní

Restaurační prostory k pronájmu

ERA - Reality | Podkladové foto Pronájem kanceláří v Paláci Pyramida
 • Aktivní

Pronájem kanceláří v Paláci Pyramida

ERA - Reality | Podkladové foto Pronájem kanceláří v Paláci Pyramida
 • Aktivní

Pronájem kanceláří v Paláci Pyramida

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí