Načítání...
MENU
Makléř
 • Pospíšil Michal Majitel kanceláře
 • Napište zprávu: michal.pospisil@era-reality.cz
 • Mobil: +420 775 109 676
 • Kancelář: ERA Inspirace
 • facebook: Přejít na facebook
 • O MNĚ

  „Zabere dvacet let, než si vybuduješ svou reputaci a pět minut než ji zničíš. Když se nad tím zamyslíš, budeš dělat věci jinak“ Warren Buffet.

  Nejen já osobně, ale celý náš obchodní tým ERA Inspirace je na takovémto principu postaven a a je evidentní, že je to přístup správný. V současné době, kdy se, bohužel, ze společenského života vytratila „slušnost“ ve své hluboké myšlenkové podstatě, je třeba uvědomit si její důležitost a stoprocentní účinnost na dosažení mnoha úspěchů, nejen v pracovním životě. Jsem rád, že náš obchodní tým má tento princip daný jako samozřejmý a jediný možný. Spolupráce je pak skutečně příjemnou zábavou.

  Jsem zvyklý nemovitosti prodávat – ne pouze nabízet. Za zády mi stojí 14 let intenzivní praxe a know-how celosvětové společnosti ERA Reality. S klienty jednám narovinu – a vždy v jejich prospěch. Naše vzájemné dohody jsou pro mne závazné a dbám na jejich naprostém dodržení. Serióznost je u mne vždy na 1.místě! …Má práce mě prostě baví 🙂

Reference

S realitní kanceláří ERA jsme prodávali nemovitost po rodičích. Od začátku jednání s panem Pospíšilem a posléze i se slečnou Mičánkovou jsme byli velice spokojeni. Jejich profesionální i lidský přístup nás mile překvapil, také rychlost jednání. Nemovitost jsme prodali i v této době - době korona viru, v což jsme ani nedoufali. Z těchto důvodů můžeme realitní kancelář doporučit.

Za mou osobu i sourozence Mgr. Jarmila Blažková

Měl jsem již několik zkušeností s realitním byznysem, bohužel většinou dost podobných. Provize na prvním místě, ostatní je podružné, nepodstatné. Mile mě překvapilo, že i v tomto oboru pracují lidé, které práce baví a mají klienta opravdu na prvním místě. Skvěle, rychle a dobře organizovaná práce, která je založená na letitých zkušenostech je patrná během celé spolupráce. Ocenil jsem nejen přehled na realitním trhu, ale i profesionální prezentaci nemovitosti spolu s nekonečnou trpělivostí nejen s potenciálními kupci, ale i prodávajícím. V neposlední řadě mě překvapil i rozsah právního servisu „na klíč“. Pana Pospíšila a jeho realitní společnost od té doby doporučuji všem klientům.

Zdeněk Vach, Poděbrady

Ahoj Michale, Moc příjemná spolupráce, komunikace, rychlost a profesionalita. Prodej bytu proběhl rychle a bez jakýchkoli problémů. Motto "Nemovitosti nenabízíme, nemovitosti prodáváme" - naprosto sedí :)

Ahoj, Katka

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Michal Pospíšil)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto Prodej bytu 3+1 s lodžií, Kutná Hora
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

Prodej bytu 3+1 s lodžií, Kutná Hora

3 540 000 CZK