Načítání...
MENU
Makléř
 • Rebenda Miroslav Realitní makléř
 • Napište zprávu: miroslav.rebenda@era-reality.cz
 • Mobil: +420 777 847 034
 • Kancelář: ERA for Live
 • O MNĚ

  S NEMOVITOSTÍ, která je zpravidla z Vašeho majetku to nejcennější, co máte,
  PROSÍM,
  NEEXPERIMENTUJTE!

  Položili jste si někdy otázku, jakou mají peníze vlastně hodnotu? Virtuálně ležící někde v bance, nebo v bankovkách pod peřinou? Paradoxně jejich hodnota vzniká tehdy, když o ně „přicházíme“. Když je vyměníme za dobré jídlo, pěkný výlet, dovolenou, za společné zážitky s blízkými či přáteli a určitě mi dáte za pravdu, že i pokud si za ně pořídíme domov. Přesněji řečeno – místo k bydlení, ve kterém domov teprve tvoříme. S tímto nelehkým úkolem, výměny nemalého množství peněz, za to správné místo k bydlení, Vám rád pomohu – jsem průvodce přes Váš nový práh.

Reference

Prodej sklípku přes firmu ERA byl proveden velmi profesionálně jak ze strany makléře - p. Rebendy, tak celého týmu. Celá komunikace s realitní kanceláří ERA byla na jedničku. Od prvopočátku, přes focení a řešení celého prodeje. Velmi především oceňuji specializaci pouze na sklípky - prodej vinného sklepa přes ERA velmi doporučuji. Nedokážu si představit, že jiné realitní kanceláře, které prodávají všechno možné, by dokázaly najít tolik vhodných kandidátů na nákup objektu a pak všechny velmi specifické problémy související s takovým druhem prodeje vyřešit. Proto velký dík,

Marcel Žitník

S panem Rebendou byla výborná komunikace, rychlé a příjemné jednání, o každém kroku jsem byl ihned informován. Vše dohodnuté vždy platilo beze změn. Vřele doporučuji,

Salvatore Giunta

Ke konci léta 2021 jsme na inzertním serveru narazili na pozemek v obci Kostice, který nás zaujal. Zprostředkovatelem prodeje byl pan Miroslav Rebenda. Od začátku na nás působil velice solidním dojmem a jeho chování přispělo k tomu, že jsme se velice rychle rozhodli pro koupi. Kvůli problémům se získáním hypotéky (díky velkému množství žádostí o úvěry bylo zprocesování na straně banky velice pomalé) nebyla koupě pozemku úplně jednoduchá. Pan Rebenda si po celou dobu zachoval naprosto profesionální přistup, velice trpělivě, klidně a otevřeně s námi vše komunikoval a obchod jsme nakonec dotáhli do úspěšného konce. Jeho služby tak mohu stoprocentně doporučit.

F.Bradáč

Děkuji panu Rebendovi za zprostředkování prodeje, moc mně to ulehčilo život a zbavilo mě to obrovského břemene.

Martin V.

Chtěl bych tímto velmi poděkovat p. Rebendovi za opravdu profesionální přístup při prodeji našeho vinného sklepa, všechno proběhlo bez nejmenšího zádrhelu, nebo problému, což v dnešní době je malý zázrak, opravdu práce na velkou 1 dvakrát podtrženou. Přeji hodně úspěchů v dalších projektech.

Zbyněk Zahrádka

Dobrý den p.Rebenda, Prodej naší nemovitosti, vinného sklípku s vinicí, prostřednictvím vás a vaší realitní kanceláře byl veden velice profesionálně a pokaždé, kdy jsme potřebovali cokoliv kolem prodeje, jste nám byl k dispozici. Díky vašemu aktivnímu přístupu jsme nemovitost také úspěšně prodali. Vaše služby mohu vřele doporučit každému, kdo ve vašem regionu uvažuje o nákupu či prodeji nemovitosti.

Krechter Pavel

Dobrý den pane Rebendo, touto cestou bych Vám chtěl moc poděkovat za profesionální přístup při prodeji vinného sklepa. Byl jsem mile překvapen, jak vše probíhalo bezproblémově a ke spokojenosti obou stran. Je vidět, že Vás práce baví a spolupráce s Vámi byla skvělá. Tímto Vám ještě jednou děkuji, a když budou mí přátelé a známí potřebovat realitního makléře, rád Vás doporučím.

Petr Šťastný

Chtěl bych tímto způsobem poděkovat panu Miroslavu Rebendovi za jeho profesionální přístup, veškerý servis a flexibilitu, kterou prokázal při prodeji mého bytu. Byl jsem maximálně spokojený a vřele pana Rebendu doporučuji.

MVDr. Libor Minařík

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Miroslav Rebenda)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto Vinný sklep 70 m2 v Bořeticích
 • Zrealizováno

Vinný sklep 70 m2 v Bořeticích

2 995 000 CZK
ERA - Reality | Podkladové foto Rodinný dům v Dolních Bojanovicích
 • Zrealizováno
 • Dispozice: 3+1

Rodinný dům v Dolních Bojanovicích

4 449 000 CZK