Načítání...
MENU
Makléř
 • Vacková Radka Majitelka kanceláře/realitní makléřka
 • Napište zprávu: radka.vackova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 774 909 252
 • Kancelář: ERA Premiéra
 • facebook: Přejít na facebook
 • O MNĚ

  Jmenuji se Radka Vacková.
  Bydlím v Hluboké nad Vltavou. Je to místo, kde jsem vyrůstala a po klikaté životní cestě zde opět zakotvila. Moji klienti se občas setkají se svou makléřkou v kulturním centru Panorama, kde se snažím bavit diváky jako členka místního divadelního spolku Divadlo Pikl.
  V pracovní sféře jsem majitelkou franšízové kanceláře pod značkou celosvětové realitní sítě ERA Reality s názvem ERA PREMIÉRA a firmy Gepard Finance. Když jsem hledala místo pro své profesní působení v Hluboké nad Vltavou, volba padla právě na nebytový prostor v blízkosti divadla. Je tady skvělá energie a vyhovuje mi kontakt s lidmi.
  Pravidelně se vídat a řešit Vaše potřeby nyní můžete na nové adrese kanceláře – Masarykova 975, vedle KC Panorama. V Hluboké nad Vltavou. Původní adresa kanceláře byla v Českých Budějovicích, v Panské 1, kde jsem působila 5 let.
  Náplní mých dnů není pouze realitní činnost, ale i zprostředkování hypoték.
  Klienti si moje služby navzájem doporučují, a to je nejlepší reference, jakou může realitní nebo hypoteční makléř dostat. V této oblasti se pohybuji již skoro 20 let. Za tu dobu jsem stála po boku velkému množství klientů, kteří mi svěřili svoje nemovitosti na prodej, nebo se díky spolupráci se mnou dostali k výhodné hypotéce.
  Zastavte se, přijďte si popovídat o tom, co Vás trápí ohledně bydlení či půjček, nebo jen tak…O životě. Věřím, že společně najdeme řešení. Konzultace jsou zdarma.

  Jsem tady pro Vás.

Reference

Chtěla bych touto cestou poděkovat, a především vyzdvihnout profesionální práci realitní makléřky Radky Vackové z ERA reality. Díky jejím schopnostem byl prodej bytu pro nás nejenom rychlou, ale především i příjemnou záležitostí. Myslím si, že služby, které paní Vacková svým klientům poskytuje jsou více než nadstandardní. Její práce je velmi efektivní. Dle naší zkušenosti klade paní Vacková velký důraz na co nejmenší zatížení klienta a při prodeji našeho bytu vyřídila sama vše potřebné v rámci námi jí svěřené kompetence. Oceňuji rovněž možnost se na ni obrátit téměř v jakoukoliv dobu a čas, kdy vždy byla připravena s námi komunikovat a řešit vzniklou situaci. Tímto ještě jednou paní Vackové velice děkuji a spolupráci s touto PANÍ makléřkou vřele všem doporučuji.

Mgr. Petra Karvánková, Ph.D.

Vážená paní Vacková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za profesionální práci při koupi mého nového bytu a zároveň pomoci při prodeji mého starého bytu. Váš profesionální přístup, přehled a pomoc jsou vizitkou nejen Vaší osoby, ale i Vaší práce realitního makléře. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Petra Waldaufová

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Radka Vacková)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí