Načítání...
MENU
Makléř
 • Vacková Radka Majitelka kanceláře/realitní makléřka
 • Napište zprávu: radka.vackova@era-reality.cz
 • Mobil: +420 774 909 252
 • Kancelář: ERA Premiéra
 • facebook: Přejít na facebook
 • O MNĚ

  Jmenuji se Radka Vacková. Bydlím v Českých Budějovicích, kde provozuji franšízovou kancelář pod značkou celosvětové realitní sítě ERA Reality s názvem ERA PREMIÉRA.
  Jsem majitelkou franšízy také jedné z nejznámějších firem v oblasti hypotečního financování Gepard Finance. Kancelář se nachází v krásné historické uličce blízko náměstí v Českých Budějovicích. Zde realizuji se svým týmem sny o lepším bydlení.
  O výhodách prodeje nemovitosti s realitním makléřem, který zároveň umí zpracovat i financování případnému zájemci, vás ráda přesvědčím.
  Mým cílem je uvést na trh vaši nemovitost tak, aby se prodala za co nejvyšší možnou cenu. Vybrat kupujícího, se kterým si padnete do oka a váš pocit, že je vše ve správných rukou.
  Mým snem jsou realitní a hypoteční služby, kterým zatleskáte.

Reference

Chtěla bych touto cestou poděkovat, a především vyzdvihnout profesionální práci realitní makléřky Radky Vackové z ERA reality. Díky jejím schopnostem byl prodej bytu pro nás nejenom rychlou, ale především i příjemnou záležitostí. Myslím si, že služby, které paní Vacková svým klientům poskytuje jsou více než nadstandardní. Její práce je velmi efektivní. Dle naší zkušenosti klade paní Vacková velký důraz na co nejmenší zatížení klienta a při prodeji našeho bytu vyřídila sama vše potřebné v rámci námi jí svěřené kompetence. Oceňuji rovněž možnost se na ni obrátit téměř v jakoukoliv dobu a čas, kdy vždy byla připravena s námi komunikovat a řešit vzniklou situaci. Tímto ještě jednou paní Vackové velice děkuji a spolupráci s touto PANÍ makléřkou vřele všem doporučuji.

Mgr. Petra Karvánková, Ph.D.

Vážená paní Vacková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za profesionální práci při koupi mého nového bytu a zároveň pomoci při prodeji mého starého bytu. Váš profesionální přístup, přehled a pomoc jsou vizitkou nejen Vaší osoby, ale i Vaší práce realitního makléře. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Petra Waldaufová

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Radka Vacková)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí