Načítání...
MENU
Makléř
 • Mgr. Jordán Jan Majitel kanceláře/realitní makléř
 • Napište zprávu: jan.jordan@era-reality.cz
 • Mobil: +420 777 711 000
 • Kancelář: ERA for Live
 • O MNĚ

  Gratuluji Vám! Jste na správném místě! 🙂

  Jako zkušený realitní makléř vím moc dobře, že svojí činností mohu zásadním způsobem ovlivnit život svých klientů. A s názvem naší kanceláře Era for Live / ERA pro život se tak plně ztotožňuji. Představte si, kdybyste mne neoslovili, kdybych kvalitně nezpracoval a v médiích správně nezveřejnil nabídku Vašeho domu, bytu, pozemku, vinného sklepa atp., život Váš i Vaší rodiny by se mohl ubíral zcela jiným směrem. Také Jirka, Olda, Jana, Mirek, Jiřina a stovky dalších mých klientů, by dnes spali v jiné posteli, vařili v jiné kuchyni, vodili děti do jiných školek a škol, popíjeli víno na jiné terase a odjížděli do práce z jiné garáže…

  Proto už od prvního setkání s Vámi myslím nejen na to, jak zpracovat a prezentovat Vaši nemovitost, jaká bude cílová skupina potenciálních zájemců atd. – ale pokouším se vžít také do Vašich problémů, časových i finančních požadavků a v neposlední řadě i do obyčejných lidských potřeb. Zkrátka – ERA for Live.

  Podívejte se, jakým způsobem zpracovávám a prodávám nemovitosti, projděte si reference na mých web stránkách a zavolejte mi. Budu se těšit.

Reference

Prodej vinného sklepa – Čejkovice

Dobrý den pane Jordán, ráda bych vám veřejně poděkovala za vaši ukázkovou profesionalitu. Na našem atypickém sklípku za 2,5 mega si "vylámalo zuby" asi 17 realiťáků.... Jste opravdu člověk, který svou práci dělá s láskou a příkladnou pečlivostí, na klienta si najdete každou denní hodinu čas a nemožné se stává ve vaší režii skutečností. Vřelý dík a doufám, že jsme se nesetkali naposledy, ráda vás všude s klidným svědomím budu doporučovat.

MVDr. Alena Horáková, Čejč

Prodej vily – Opava

S panem Jordánem byla radost spolupracovat, s naprostou důvěrou jsme celou záležitost s prodejem naší nemovitosti svěřili do jeho rukou. Již při prvotním jednání nám bylo jasné, že je to člověk na svém místě s absolutně profesionálním přístupem k věci. Samotné zpracování nabídky bylo na vysoce profesionální úrovni – domyšleno do každičkého detailu s velkým důrazem na celkový estetický dojem. Oceňujeme také ochotu a flexibilitu při osobních prohlídkách nemovitosti s klienty – i když se jednalo o nemovitost na severní Moravě! Do detailů vyřešil všechny záležitosti před podpisem kupní smlouvy. Také samotná kupní smlouva byla pro obě strany vyvážená – férová, jednoduchá, bez zbytečných právních kliček. Pokud budeme v budoucnu řešit prodej nebo nákup nemovitostí, určitě se obrátíme opět na pana Jordána!

Michaela Cibulková, jednatelka společnosti Portz Insel s.r.o.

Prodej rodinného domu v Drnholci

Dobrý den pane Jordáne. Jsme spokojeni, že se podařilo prodat naši nemovitost. Byl to opravdu boj. Náš bývalý dům mám každý den na očích. Jsme velmi spokojeni, jaké lidi jste našel. Nyní je to tam tak, jako když tam žili naši rodiče. Mají koně a vše co tam je, je pro jejich užitek. Máme radost, že nemovitost je v dobrých rukou. Čekají další miminko a taky jedna z jejich kobylek bude mít v lednu hříbátko… Jak se říká, v novém bytě nové dítě, tak tam bude dvojnásobná radost. Děkujeme za vaši pomoc po všech stránkách. Za to že jsme si vybrali Vás. Radí Vás doporučíme. Ještě jednou děkuji za celou rodinu a přejeme krásné letní dny.

Anna Kleinová s celou rodinou

Prodej rodinného domu Čejkovice

Dobrý den pane Jordán, zaregistroval jsem, že jste dal na svých stránkách našemu domu status "Prodáno". Doufám, že k tomu ještě bude někdy vhodná příležitost, abych Vám to řekl osobně, ale i tak využiji i toto médium. Obdivuji každého, kdo dělá svojí práci profesionálně. A tak Vám musím říct, že byl pro mne velký zážitek, poučení a radost sledovat Vaší práci. Nechci Vás dlouze obtěžovat, ale chtěl jsem, abyste můj názor znal i před tím, než budeme mít čas a klid (doufám, že k tomu dojde!) to probrat osobně. S díky "smekám" a přeji Vám, ať Vám práce i život přináší jen samé spokojené okamžiky.

Ivan Hájek

Zájemce o koupi domu v Miklově

Dobrý den, pane magistře, děkuji za Váš čas a poskytnuté informace k domu v Mikulově. Webové stránky jsem našla a s údivem a obdivem několikrát prošla... Předpokládala jsem, že cena bude převyšovat naše možnosti, jenže od chvíle, kdy jsem viděla první fotky, nemohla jsem na dům přestat myslet. :-) Je opravdu nádherný, s citem budovaný, Mikulov je navíc moje rodné město, ráda bych se tam vrátila. Přeji, ať se Vám brzy podaří najít nový majitel, který dům dokáže opravdu ocenit.

Marta

Prodej Loveckého zámečku u Hradu Veveří

Dobrý den pane Jordáne. Trvalo mi dlouho, než jsem získal dostatečný odstup od celého prodeje našeho domu a s uplynulým časem a situací, která teď nastala, jsem velice rád, že se to podařilo. Brblal jsem, nadával jsem a ke konci už jsem byl velice nedůvěřivý. Po z Vaší strany perfektní přípravě prodeje a řadě následných prohlídek jsme čekali, že s námi budete i nadále intenzivně komunikovat průběh všech tanečků s bankou i s kupujícím. V té době jsme měli pocit, že jste na nás zapomněl, že jsme přišli o tu oporu "našeho realitního makléře". Pro nás to nebyl standardní prodej, naopak šlo o zásadní rozhodnutí, minimálně z mé strany tam byla spousta emocí, a hlavně tíha zodpovědnosti, aby se to celé povedlo. Nemám moc zkušeností s prodejem realit, toto je ale jedna z věcí, kterou si troufám posoudit: Realitní makléř z Prahy s 30 let dlouhou praxí, nechtěl prodávat náš dům dráž, než za 5 mil. Rozdíl mezi Vaší a jeho prací byl naprosto propastný – v tom, jak uvést nemovitost na trh a jak ji udělat zajímavou pro co nejvíce lidí, jste machr :) Výsledek toho všeho byl prodej za cenu o 50% vyšší! O to v obchodě jde a za to Vám opravdu moc děkuji! Přeji Vám, abyste toto nelehké období zvládl s nadhledem a ve zdraví.

Mějte se krásně, Tom Kellner, New Zealand

Prodej apartmánového vinného sklepa, Olbramovice

Pana Jordána nám doporučila makléřka, která s prodejem našeho vinného sklepa neuspěla. Mohli jsme tak porovnat způsob práce dvou různých realitních makléřů. První paní makléřka pracovala standardním způsobem – pár fotek, stručný popis a umístění nabídky na realitní servery. Zájemci se nehrnuli, resp. nenašel se žádný. Mgr. Jordán ovšem prodej této naší nemovitosti uchopil úplně jiným způsobem. Přivedl profesionálního fotografa, zpracoval plány budovy, dokonce nechal udělat 3D scann celého třípodlažního objektu a také dal video na YouTube. A protože prodává vinné sklepy často a vinaření dobře rozumí, při jednáních se zájemci (kterých přivedl asi osm) také věděl, co má říkat. Pracoval úplně samostatně a po vyhledání toho „pravého kupce“ nás bezproblémově provedl celým procesem prodeje až po předání domu. A protože jsme byli s jeho prací velmi spokojeni, svěřili jsme mu bez obav také prodej svého bytu. Pokud tedy chcete mít při prodeji jakékoliv své nemovitosti klid a pohodu, už víte, na koho se obrátit.

Manželé Holánkovi, Brno

Prodej rodinného domu ve vesnici kousek od Brna

Ahoj Honzo. Před časem jsem se rozhodl prodat hrubou stavbu rodinného domu. V dobré víře jsem se obrátil na jednu velkou (nejmenovanou…) realitku, kde však za 5 měsíců (únor - červen) neudělali, kromě pár fotek a bezobsažného zveřejnění nabídky na S-realitách, zhola nic - nebyla ani jedna prohlídka, neosobní přístup, nekontaktní makléř, pokud jsem sháněl nějaké informace od makléře, trvalo několik dní než se ozval (navíc kontakt pouze přes recepci RK), jednostranná smlouva, kterou mi právník naštěstí nedoporučil podepsat, jinak by smlouva byla nevypověditelná a dům zřejmě do dnes neprodaný. Po téhle nepříjemné zkušenosti mi naše společná kamarádka doporučila Tebe. Tvoje práce a komunikace byla od začátku nadstandardně aktivní. Přinutil jsi mě :-) nemovitost uklidit a připravit k prodeji, průběžně jsi mě informoval o počtu shlédnutí nabídky a ač v době prázdnin (pro prodej nemovitostí určitě handicap), tak hned první týden bylo několik zájemců a následně i prohlídek. Dům jsi se musel „naučit“ a bylo to poznat i při Tvé komunikaci se zájemci. Akce byla rychlá, asi se třetím – čtvrtým zájemcem jsme sepisovali rezervační smlouvu. Pak jsi ještě připravil a kontroloval kompletní právní servis a kupujícím jsi zásadním způsobem pomohl s hypotékou. Byl jsem velmi spokojen a rád Tě doporučím dál.

Díky EK, Brno

Koupě historické budovy u hradu Veveří

Pane Jordáne, teprve teď s odstupem času, si uvědomujeme, jaké jsme měli štěstí, že jste bývalý lovecký zámeček, tak zajímavou a přitom tak „složitou“ nemovitost, prodával právě Vy. Přestože vše nešlo úplně hladce, pomáhal jste nám rozplétat klubko problémů a pomohl jste nám také vyřešit způsob financování. Váš trpělivý a klidný přístup ke zdržením, které přinesly zejména komplikace s bankou, jste přenesl i na prodávající a jejich právní zástupce, což velmi oceňujeme. Budeme se těšit na případnou další realitní spolupráci s Vámi. Díky.

O. Lavický, Brno

Prodej vily - Brno, Masarykova čtvrť

Velice děkujeme panu Mgr. Jordánovi za velkou trpělivost a profesionální přístup při prodeji našeho domu. S realitnímu službami jsme byli velice spokojeni, a to od zajištění prohlídek nemovitosti potencionálními zájemci až po samotné vyhotovení listin související s prodejem. Prodej proběhl k oboustranné spokojenosti obou smluvních stran, jednání probíhala efektivně, věcně, konstruktivně a rychle, za což musíme panu Jordánovi zvláště poděkovat.

Mgr. Veronika Kutálková

Prodej penzionů v Sedleci a v Mikulově

Honzo, když jsem před rokem prodávala penzion Nad sklepy v Sedleci, dlouho jsem vybírala a hledala vhodnou osobu, která umí vinné sklepy a penziony prodávat. Nakonec jsem dostala tip na Tebe a vím, že jsme udělala dobře, že jsem Tě, tehdy jako cizí osobu na doporučení, k prodeji přizvala. Protože i když se prodej z důvodů prodlevy s řešením financování ze strany kupujících táhl docela dlouho, nakonec vše dopadlo na jedničku. Takže když jsem se letos rozhodla prodat Penzion v Mikulově, můj výběr makléře byl jednoduchý. A když si zpětně vybavím tu rychlost! Trvalo to snad jen tři čtyři dny po zveřejnění těch krásných web stránek a už jsme podepisovali rezervačku. Takže ještě jednou děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

Lenka Švajdová, Mikulov

Prodej pozemku pro rezidenční výstavbu – Kurdějov

Obrátili jsme se s kolegou na Honzu Jordána, o kterém jsme věděli, že má značné zkušenosti s vyhledáváním a prodejem pozemků, vhodných pro developerskou výstavbu. Jeden takový stavební pozemek 20.000 m2 jsme měli a rozhodli jsme se jej prodat. Sami zkušenosti s prodejem pozemků máme, ale naše priority se v čase posunuly jinam. Po nějaké době, kdy se nám kupce najít nepodařilo, jsme usoudili, že raději někoho prodejem pověříme. Docela nás zarazilo, když Honza při první schůzce na toto téma až moc sebevědomě prohlásil, že co nabere, to prodá... Moc jsme tomu nevěřili, protože pozemek byl sice velmi hezký, ale na zasíťování poměrně složitý. Naše rozhodnutí se však ukázalo jako správné. Během dvou tří měsíců přivedl Honza několik potenciálních kupců a ve finále jsme měli dokonce možnost si mezi dvěma vážnými zájemci vybrat! To dokonce bez složitých jednání o ceně a způsobech úhrady Pozemky jsou prodané, děkujeme a Honzu Jordána doporučujeme.

Tomáš Teplý, Kurdějov

Prodej chaty na Brněnské přehradě

Naši starší rodiče se rozhodli prodat chatu na Brněnské přehradě, kterou využívali více než 50 let, protože už se sami nezvládali o nemovitost dále starat. Neobyčejně si vážím citlivého a profesionálního přístupu pana Jordána a jeho týmu k celé transakci. Přestože se jednalo o "obyčejnou" chatu, dostali rodiče kompletní podporu od profi nafocení nemovitosti, právní služby až po určení správné ceny a jednání s klienty. Vše proběhlo rychle, citlivě (vzhledem k věku rodičů) a férově. Nakonec se nemovitost prodala k úplné spokojenosti rodičů do rukou rodiny s malými dětmi.

David, Praha

Prodej penzionu v Sedleci

Vážení, děkujeme panu Jordánovi za profesionální přístup, ochotu, příjemné a trpělivé jednání, při náročné koupi penzionu v Sedleci. Obchod se z různých důvodů protáhl skoro na půl roku, měl řadu úskalí, ale nakonec vše proběhlo bez problémů. Pan Jordán nás provedl celým procesem, spolupůsobil při udržování dobrého vztahu mezi námi i prodávajícím. Mj. nám pomohl najít i způsob dofinancování koupě této nemovitosti prostřednictvím ČS. Jeho kontakty a znalost vinařského prostředí byla velkým přínosem pro zdárné dokončení celého obchodu. Děkuji.

Dalibor Bárta

Prodej rodinného domu v Líšni

Vážený pane Jordáne, chtěli bychom Vám poděkovat za naprosto profesionální služby, které Vaše firma provedla při prodeji našeho domu. Veškeré aktivity byly uskutečněny tak, aby nás co nejméně obtěžovaly (focení, návštěvy, zajištění znaleckého posudku a finálně i podpis kupní smlouvy včetně právníka u nás doma). Celá záležitost se odehrála v rekordním čase, k podpisu rezervační smlouvy došlo již za 2 týdny od zveřejnění inzerátu. Velmi jsme také ocenili Vaše vyjednávání ohledně cenových podmínek, které jste vedl tak, že jste dosáhl spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i kupujícího. Velmi děkujeme!

Jarmila Obstová, Brno

Vinný sklep Velké Bílovice

Dlouho jsme se ženou plánovali nákup vinného sklepa. Narazili jsme na zajímavý inzerát pana Jordána. Po telefonickém rozhovoru jsme se domluvili na prohlídce hned druhý den. Přístup pana Jordána byl profesionální, odborný a především rychlý. Dohodli jsme se na koupi a podepsali smlouvy. Dnes již probíhá rekonstrukce a letos v zimě si poprvé přiťukneme skleničkou vína z našeho nového sklepa.

Jakubcovi, Velké Bílovice

Prodej rodinného domu v Hruškách

Vzhledem k tomu, že nás provázely s prodejem domu komplikované rodinné potíže, mohli jsme se spolehnout, že pan Jordán nám pomůže nejen s prodejem nemovitosti, ale s celkovou přípravou a potřebnou administrativou. Jeho přístup byl velmi laskavý, ale přitom profesionální. Měl porozumění pro aktuální špatnou situaci a dokázal objektivně posoudit stav domu, aktivně sháněl kupce, protože jsme na prodej spěchali, dokonce spolupracuje s šikovným a kreativním fotografem. I když jsme nedoufali, že se dům prodá rychle, opak byl pravdou a za to panu Jordánovi patří náš velký obdiv a dík.

Martina Totková a Helena Pitáková

Nemovitosti makléře

Prohlédněte si nemovitosti makléře (Jan Jordán)

Výběr realizovaných zakázek

Prohlédněte si seznam realizovaných nemovitostí

ERA - Reality | Podkladové foto Vinařský areál, Velké Pavlovice
 • Zrealizováno

Vinařský areál, Velké Pavlovice

7 950 000 CZK